O Nas

Kilka słów na Nasz Temat

O pasji do jedzenia. Dobrego jedzenia

Nasze

Produkty

Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy stosują naturalne metody produkcji. Wierzymy w sezonowość kuchni. Warzywa i owoce obecne w naszych posiłkach zawsze będą świeże i pełne smaku. Nasi kucharze przygotowują wszystko od podstaw, bez użycia gotowych pół-produktów. Dania są bogate w składniki odżywcze przez co pozytywnie wpływają na Państwa zdrowie.

Jedz to co dobre i zdrowe!

 

 

 

 

O Naszym

Cateringu

Derlat dieta premium nie jest typową dietą pudełkową. Produkty z których korzystamy są najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. Stawiamy ogromny nacisk na sterylność podczas procesu przygotowania posiłków, który odbywa się w specjalistycznym zakładzie z wdrożonym systemem jakości HACCP (ang. Hazard Analysis Critical Control Points) w Rzeszowie. W sposób zapewniający świeżość i właściwą jakość mikrobiologiczną posiłków, potwierdzoną odpowiednio długimi badaniami przechowalniczymi. Wszystkie posiłki po przygotowaniu są schładzane metodą szokową, następnie z zachowaniem ciągłości łańcucha chłodniczego są dowożone specjalnym samochodem-chłodnią do naszych klientów.

DIETA SKOMPONOWANA DLA CIEBIE

Nie każdy dysponuje wystarczającą ilością wolnego czasu, by każdego dnia samodzielnie przygotowywać zgodne z zaleceniami dietetyków pięć posiłków. Wychodzimy temu problemowi naprzeciw komponując codzienne pełnowartościowe dania specjalnie dla Państwa. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie przez co dieta jest jeszcze łatwiejsza.

Zamów tam gdzie chcesz

Dbamy o najbardziej wymagających Klientów i dostarczamy Państwu pod same drzwi pełnowartościowe posiłki przygotowywane każdego dnia przez zgrany zespół doświadczonych kucharzy i dietetyków. Zapraszamy do składania zamówień stroną telefoniczną oraz online poprzez naszą stronę internetową.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy o diecie, o jedzeniu, o dobrym odżywianiu – dla Nas najważniejszą wartością jest człowiek i to czym się odżywia.

Zadzwoń lub napisz maila:

Bartek: +48 728 344 124

Karol: +48 606 783 580

E-mail: catering@derlatdietapremium.pl