fbpx
O Nas

Kilka słów na Nasz Temat

DIETA PREMIUM

System jakości

Produkty z których korzystamy są najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. Stawiamy ogromny nacisk na sterylność podczas procesu przygotowania posiłków, która odbywa się w specjalistycznym zakładzie z wdrożonym systemem jakości HACCP (ang. Hazard Analysis Critical Control Points) w Rzeszowie. Wszystkie posiłki po przygotowaniu są schładzane metodą szokową, następnie z zachowaniem ciągłości łańcucha chłodniczego są dowożone specjalnym samochodem-chłodnią do naszych klientów.

Jedz zdrowo

Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy stosują naturalne metody produkcji. Wierzymy w sezonowość kuchni. Warzywa i owoce obecne w naszych posiłkach zawsze będą świeże i pełne smaku. Nasi kucharze przygotowują wszystko od podstaw, bez użycia gotowych pół-produktów. Dania są bogate w składniki odżywcze przez co pozytywnie wpływają na Państwa zdrowie.

DIETA DLA CIEBIE

Nie każdy dysponuje wystarczającą ilością wolnego czasu, by każdego dnia samodzielnie przygotować zgodne z zaleceniami dietetyków pięć posiłków. Wychodzimy temu problemowi naprzeciw komponując codziennie pełnowartościowe dania specjalnie dla Państwa. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie przez co dieta jest jeszcze…

Diety

WYGODNY DOWÓZ

Dbamy o najbardziej wymagających Klientów i dostarczamy Państwu pod same drzwi pełnowartościowe posiłki przygotowane każdego dnia przez zgrany zespół doświadczonych kucharzy i dietetyków. Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy o diecie, o jedzeniu, o dobrym odżywianiu – dla Nas najważniejszą wartością jest człowiek i to czym się odżywia.

Bartek:
+48 728 344 124

Karol:
+48 606 783 580

E-mail:
catering@derlatdietapremium.pl