fbpx
Diety

Diety

DIETA pudełkowa

Dieta Pudełkowa – Wybierz!

 

dieta pudełkowa sport rzeszów

Dieta sport

Dieta pudełkowa SPORT powstała z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Jej celem jest dostarczenie odpowiedniej liczby makroskładników, których potrzebuje każdy sportowiec.  Dieta dla aktywnych oparta jest na dużej ilości białka, dobrej jakości węglowodanach i tłuszczach. Odpowiednio zbilansowana dieta sport dołączona do aktywnego trybu życia pozwala osiągać co lepsze wyniki sportowe. Postaw na jakość, wybierz naszą dietę pudełkową  i ciesz się doskonałą formą!

WIĘCEJ

 

DIETA klasyczna

Dieta KLASYCZNA skierowana jest do osób ceniących sobie zdrowe i smaczne posiłki o zbilansowanej kaloryczności. Dzięki niej możesz utrzymać zdrową sylwetkę lub zrzucić zbędne kilogramy.  W ramach tej opcji przygotowujemy menu składające się z 4- 6 posiłków o różnej kaloryczności do wyboru. Wszystkie nasze posiłki serwowane w ramach cateringu do domu są odpowiednio skomponowane i  przygotowywane , aby nasi Klienci mogli w pełni korzystać z uroków „jedzenia w pudełkach”.  Postaw na klasyczne menu i delektuj się naszym smacznym cateringiem w Rzeszowie, Mielcu, Łańcucie i Głogowie Małopolskim!

WIĘCEJ

dieta pudełkowa klasyczna rzeszów

 

dieta pudełkowa vege rzeszów

Dieta vege

Dieta pudełkowa VEGE to  opcja klasyczna, w której mięso zastąpione jest warzywami i rybami.  Ta zdrowa dieta skomponowana jest z myślą o tych, którzy unikają jedzenia mięsa oraz dla wszystkich Wegetarian.  Różnorodność naszych wegetariańskich dań zapewnia urozmaicone menu, które dostarcza wszystkich niezbędnych dla organizmu składników. Wybierz  dietę VEGE z dostawą do domu  w formie cateringu i czuj się lekko, zdrowo każdego dnia!

WIĘCEJ

 

dieta indywidualna

Dieta INDYWIDUALNA  przeznaczona jest dla osób najbardziej wymagających. Ustalana jest według preferencji indywidualnych klienta z wyliczonymi makroskładnikami. Jeśli szukasz wyjątkowego cateringu dietetycznego z niestandardowym menu, wybierz tę opcję diety indywidualnej! Znajdź dla siebie odpowiednio zbilansowane menu i  ciesz się smakiem naszych zdrowych i świeżych posiłków!

dieta pudełkowa indywidualna rzeszów

 
 

skontaktuj się
z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  lub przez e-maila. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące cateringu dietetycznego i  opcjach dostawy diety pudełkowej pod Wasz adres.  Chętnie porozmawiamy również o diecie, o jedzeniu i dobrym odżywianiu.  Najważniejszą wartością dla nas jest człowiek i to czym się odżywia.

Kontakt