fbpx
O Nas

O Nas

DIETA pudełkowa

System jakości

Produkty z których korzystamy są najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. Stawiamy ogromny nacisk na sterylność podczas procesu przygotowania posiłków, która odbywa się w specjalistycznym zakładzie z wdrożonym systemem jakości HACCP (ang. Hazard Analysis Critical Control Points) w Rzeszowie. Wszystkie posiłki po przygotowaniu są schładzane metodą szokową, następnie z zachowaniem ciągłości łańcucha chłodniczego są dowożone specjalnym samochodem-chłodnią do naszych klientów.

 

Jedz zdrowo

Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy stosują naturalne metody produkcji. Wierzymy w sezonowość kuchni. Warzywa i owoce obecne w naszych posiłkach zawsze będą świeże i pełne smaku. Nasi kucharze przygotowują wszystko od podstaw, bez użycia gotowych pół-produktów. Dania są bogate w składniki odżywcze przez co pozytywnie wpływają na Państwa zdrowie.

 
dieta pudełkowa rzeszów

 

DIETA pudełkowa DLA CIEBIE

Nie każdy dysponuje wystarczającą ilością wolnego czasu, by każdego dnia samodzielnie przygotować zgodne z zaleceniami dietetyków pięć posiłków. Wychodzimy temu problemowi naprzeciw komponując codziennie pełnowartościowe dania specjalnie dla Państwa. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie przez co dieta jest jeszcze…

Diety

 

dieta na dowóz

Dbamy o najbardziej wymagających Klientów i dostarczamy Państwu pod same drzwi pełnowartościowe posiłki przygotowane każdego dnia przez zgrany zespół doświadczonych kucharzy i dietetyków. Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie.

dieta pudełkowa derlat rzeszów

 

skontaktuj się
z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez e-maila. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące cateringu dietetycznego i  opcjach dostawy diety pudełkowej pod Wasz adres.  Chętnie porozmawiamy również o diecie, o jedzeniu i dobrym odżywianiu.  Najważniejszą wartością dla nas jest człowiek i to czym się odżywia.

Kontakt