fbpx
O Nas

Kilka Słów O Nas

DIETA pudełkowa

System jakości

Produkty z których korzystamy są najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. Stawiamy ogromny nacisk na sterylność podczas procesu przygotowania posiłków, która odbywa się w specjalistycznym zakładzie z wdrożonym systemem jakości HACCP (ang. Hazard Analysis Critical Control Points) w Rzeszowie. Wszystkie posiłki po przygotowaniu są schładzane metodą szokową, następnie z zachowaniem ciągłości łańcucha chłodniczego są dowożone specjalnym samochodem-chłodnią do naszych klientów.

Jedz zdrowo

Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy stosują naturalne metody produkcji. Wierzymy w sezonowość kuchni. Warzywa i owoce obecne w naszych posiłkach zawsze będą świeże i pełne smaku. Nasi kucharze przygotowują wszystko od podstaw, bez użycia gotowych pół-produktów. Dania są bogate w składniki odżywcze przez co pozytywnie wpływają na Państwa zdrowie.

dieta pudełkowa rzeszów

catering dietetyczny rzeszów

DIETA pudełkowa DLA CIEBIE

Nie każdy dysponuje wystarczającą ilością wolnego czasu, by każdego dnia samodzielnie przygotować zgodne z zaleceniami dietetyków pięć posiłków. Wychodzimy temu problemowi naprzeciw komponując codziennie pełnowartościowe dania specjalnie dla Państwa. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie przez co dieta jest jeszcze…

Diety

dieta na dowóz

Dbamy o najbardziej wymagających Klientów i dostarczamy Państwu pod same drzwi pełnowartościowe posiłki przygotowane każdego dnia przez zgrany zespół doświadczonych kucharzy i dietetyków. Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie.

dieta pudełkowa derlat rzeszów

catering pudełkowy rzeszów

skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  lub przez e-maila. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące cateringu dietetycznego i  opcjach dostawy diety pudełkowej pod Wasz adres.  Chętnie porozmawiamy również o diecie, o jedzeniu i dobrym odżywianiu.  Najważniejszą wartością dla nas jest człowiek i to czym się odżywia.

derlat dieta premium kontakt